SKLEP

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Hurtownia kawy - nasz asortyment

Podróżujemy po świecie, by jak najlepiej zaopatrzyć nasz sklep. Kawy, które oferujemy, są bardzo różnorodne i mogą  zaspokoić najbardziej wyrafinowane podniebienia. Jesteśmy przekonani, że najlepsza kawa to ta, ze świeżo palonych  ziaren, w których zaklęte są różnorodne aromaty. Internetowy sklep kawowy ma w asortymencie:

 • kawy aromatyzowane - na bazie najwyższej jakości ziaren kawy Arabica, wśród dostępnych smaków  znajdziesz: grzane wino, karmel, kokos, czekoladę, rum, wanilię, miód i wiele innych,
 • kawy klasyczne - z niewielkich, etycznie działających plantacji rozmieszczonych na całym świecie, o różnym  stopniu palenia, intensywności i aromatach od czekoladowego po drzewny.

Jako hurtownia sprzedajemy kawy na kilogramy, dzięki czemu możemy zaproponować atrakcyjne ceny.

Najlepsza kawa? Odpowiednia do metody parzenia!

Kawa - najlepsza czy prawdziwa to określenia, które wydają się dosyć subiektywne, bo przecież każdemu smakuje coś  innego. Mimo wszystko trzeba wiedzieć, są kryteria, dzięki którym możemy stwierdzić, że dana kawa jest lepsza od  innej. I tak:

 1. Najlepsza kawa to taka, która jest świeżo palona - im krótszy upływ czasu od palenia, tym więcej aromatów i smaków jest w ziarnach. Właśnie dlatego, mimo iż w teaclub.pl działamy jako hurtownia kawy i sklep online, dbamy o to, by nasze zasoby magazynowe były adekwatne do zapotrzebowania. Nasz sklep z kawą oferuje  ziarna, które zostały wypalone w takim czasie od sprzedaży, że nadal zachowują pełnię swych walorów.
 2. Najlepsza kawa pochodzi z etycznych plantacji - za każdą uprawą stoją ludzie. Nasz sklep online wybiera dostawców w sposób świadomy. Oferujemy produkty z lokalnych, rodzinnych plantacji, od rolników, którzy dbają o środowisko naturalne i dobrostan pracowników. Przykładowo, kawa Congo Kivu 4 Lake jest  wyprodukowana przez kooperatywę, do której wstąpiły tysiące osób z wcześniej skonfliktowanych ze sobą  plemion, by wspólnie stworzyć coś wartościowego. Co ważne, tacy nieduzi producenci mają ogromny wpływ  na kształtowanie ostatecznej ceny kawy - działając bez pośrednictwa wielkich koncernów, mogą oferować  najlepszy gatunkowo towar w dobrej cenie.
 3. Najlepsza kawa to taka, której ziarna są dobrane do metody parzenia - prawdziwa kawa nie ma nic wspólnego z popularną jeszcze niedawno „zalewajką”. Wraz z rosnącą świadomością i dostępnością do ekspresów, kawiarek, dripperów, należy nauczyć się, które ziarna będą najlepsze do sporządzenia  wyjątkowego naparu. I tak, np.:
 • o ekspresu kolbowego lub automatycznego najlepsze będą ziarna średnio lub ciemno palone,
 • do ekspresu przelewowego lub French Press polecamy ziarna jasno palone,
 • do aeropressu nadają się wszystkie rodzaje kaw.

Przy każdym produkcie w sklepie online znajdziesz informację o stopniu palenia, miejscu pochodzenia ziaren oraz  zalecanych metodach parzenia. W ten sposób łatwo dobierzesz produkt do swoich preferencji.

Kopi Luwak - kawa najlepsza czy tylko najdroższa?

Biorąc pod uwagę ceny, wiele osób sądzi, że najdroższa kawa, czyli Kopi Luwak, jest najlepsza na świecie. Czy jest tak  w rzeczywistości? Warto się o tym osobiście przekonać. Jako hurtownia kawy kierujemy ofertę Kopi Luwak w  szczególności do kawiarni oraz restauracji, by ich goście mieli możliwość zapoznania się z jej wyjątkowym smakiem.  Koneserzy kawy z pewnością zachwycą się subtelnością naparu, drzewno-owocowym aromatem.

Więcej niż hurtownia kawy - współpraca B2B

Zarażamy pasją do kawy. Dlatego propagujemy jej prawidłowe parzenie oraz podawanie wśród przedsiębiorców,  którzy chcą serwować najlepszą kawę swoim gościom. Restauracjom, kawiarniom, barom oferujemy wsparcie  technologiczne i sprzętowe. Organizujemy szkolenia z parzenia kawy, pomagamy w doborze odmian oraz  odpowiedniego sprzętu. Dla klientów hurtowych, mamy specjalne ceny.

Sklep kawy - ceny

Prawdziwa kawa to od zawsze produkt luksusowy. Na ceny wpływa m.in. wielkość plantacji, sposób zbioru,  konieczność transportu oraz szereg innych czynników. W teaclub.pl staramy się jednak, by ceny kawy były jak  najbardziej przystępne. Wybieramy producentów, którzy skracają łańcuch dostaw, oferujących najwyższej jakości  produkt w adekwatnej cenie. Nasi stali Klienci (członkowie Klubu) oraz partnerzy B2B mogą liczyć na liczne rabaty,  promocje, a co za tym idzie, ceny niższe niż te, które są widoczne na stronie online.

Akcesoria do kawy - sklep online

Dbamy o to, by rytuał picia kawy był jak najprzyjemniejszy. Począwszy od jej parzenia po picie. Dlatego nasz sklep  internetowy oferuje rozmaite akcesoria do picia kawy. Proponujemy wyjątkowe filiżanki, np. do espresso, filiżanki  szklane, a także kubki. Asortyment uzupełniają cukiernice i mleczarki oraz puszki. Akcesoria do kawy to idealny  pomysł na prezent dla kawosza.

Sklep z kawą online - zamów na teaclub.pl

Nasz zespół dba o najwyższą jakość kawy, byś mógł cieszyć się głębią smaku i aromatu w każdej kropli naparu. Od  ponad 30 lat dostarczamy najlepszą kawę na Wasze stoły. W tym czasie zdobyliśmy grono stałych Klientów, którzy  doceniają nas za:

 • wyjątkową selekcję produktów,
 • atrakcyjne ceny,
 • szybką realizację zamówień,
 • doradztwo,
 • pomoc firmom z branży kawowej.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów i zamów ulubione kawy z dostawą pod drzwi!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl